Aktualności

ZAPISY NA ZAJĘCIA

UWAGA! Nowy sezon – ruszyły zapisy! 🗣🙃🙂 Już teraz zapisz się na zajęcia w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie! 🤓Wystarczy do nas napisać! W naszej ofercie znajdziecie Państwo: * zajęcia teatralne* zajęcia plastyczne* akrobatyka* zdrowy kręgosłup i relaksacja* zajęcia wokalne* zajęcia gitarowe* zajęcia sensoryczno-edukacyjno-rozwojowe dla dzieci Zapraszamy do zapisów! 😄 FB: www.facebook.com/Osrodek.Kultury.Oltaszyn e-mail: teatrnabruku@gmail.com Aby ułatwić Państwu zapisy, poniżej… (czytaj dalej)

Finał Półkolonii „Kreatywnie na Ołtaszynie”

Wakacyjne Półkolonie „Kreatywnie na Ołtaszynie” dobiegły końca. Na zakończenie wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy krótką część artystyczną, podczas której dzieci prezentowały swoje niezwykłe talenty. Koniecznie zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia! 🙂 Tymczasem… chcielibyśmy podziękować dzieciom za wspólnie spędzony czas! Życzymy Wam dużo wytrwałości w rozwijaniu swoich talentów! Mamy nadzieję, że o nas nie zapomnicie i niedługo znów… (czytaj dalej)

Wywiad dla Gazety „Wrocławskie Fakty”

„Profesjonalny teatr? Pracownia plastyczna? A może forum dyskusyjne lub miejsce do zajęć dla dzieci i seniorów?  Niezwykły zakątek mieści się przy Pszczelarskiej 7 we Wrocławiu, bo łączy nie tylko mieszkańców Ołtaszyna i okolic, ale i wszystkie z wymienionych na wstępie miejsc. Profesjonalizm, od razu wyczuwalna pasja i wspaniali ludzie to tylko ułamek powodów, dla których… (czytaj dalej)

Zapisy na sierpniowe Półkolonie dla dzieci 7-10 lat

Przypominamy, że trwają zapisy na sierpniowe Półkolonie dla dzieci w wieku 7-10 lat „Kreatywnie na Ołtaszynie” w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie, przy ul. Pszczelarskiej 7! 🙂 SZCZEGÓŁY: TERMIN PÓŁKOLONII- 26.08-30.08 GODZINY: od 10:00 do 14:00 CENA: 130 zł za osobę zapewniamy napoje dla dzieci Zgłoszenia można składać osobiście w siedzibie Ośrodka Kultury na Ołtaszynie, ul…. (czytaj dalej)

Spektakl „Idziemy na niedźwiedzia”

Lipcowe Półkolonie ”Kreatywnie na Ołtaszynie” zakończyły się krótkim spektaklem pt. „Idziemy na niedźwiedzia”, przygotowanym przez dzieci pod kierunkiem Bogdana Michalewskiego. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i ich rodzicom, którzy tłumnie przybyli oglądać swoje pociechy. Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia na kolejnych Półkoloniach już w sierpniu 26.08-30.08!  Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia. Fot. @justynaprusphotography

Lipcowe Półkolonie „Kreatywnie na Ołtaszynie”

Kreatywne Półkolonie w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie dobiegły końca. Przez cały tydzień dzieciom nie brakowało atrakcji.  Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia na kolejnych Półkoloniach już w sierpniu 26.08-30.08!  🙂 ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW! Poniżej krótka fotorelacja z lipcowych Półkolonii. Więcej zdjęć na www.facebook.com/osrodekkulturynaoltaszynie

Informacja

Szanowni Państwo, Informujemy, że szata graficzna strony www.teatrnabruku.pl jest obecnie w przebudowie. W związku z tym informacje o działalności Teatru Na Bruku oraz Stowarzyszenia „Artyści Na Bruku” mogą być niekompletne. Bardzo prosimy Państwa o wyrozumiałość. W razie zainteresowania aktualną ofertą, prosimy o kontakt e-mailowy na teatrnabruku@gmail.com. Pozdrawiamy, Zespół Teatru Na Bruku oraz Stowarzyszenia „Artyści Na… (czytaj dalej)

Artykuł Gazety Sąsiedzkiej o spektaklu Teatru ze Społecznością

Zachęcamy do lektury artykułu, pochodzącego z Gazety Sąsiedzkiej, dotyczącego m.in. relacji ze spektaklu pt. „Co nam przeszkadza angażować się w życie lokalnej społeczności?”, w wykonaniu grupy międzypokoleniowej Teatru Ze Społecznością. Spektakl miał swoją PREMIERĘ 22 czerwca w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie ze Sceną Teatru Na Bruku, przy ulicy Pszczelarskiej 7 🙂

Zapisy na zajęcia w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie ze Sceną „Teatru Na Bruku”

Szanowni Państwo! Jeśli chcecie Państwo od września dołączyć na warsztaty organizowane w naszym Ośrodku Kultury, prosimy o wcześniejsze wypełnienie „ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA”. Dokument możecie Państwo pobrać poniżej, wypełnić i dostarczyć do Nas 🙂 Możecie również odwiedzić nas osobiście i wypełnić zgłoszenie na miejscu. Biuro Ośrodka Kultury na Ołtaszynie ze „Sceną Teatru Na Bruku” przy ul. Pszczelarskiej… (czytaj dalej)

Ważna informacja!

Drodzy Państwo! 🙂 W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi zajęć z akrobatyki dla dzieci, śpieszymy poinformować Państwa, iż w lipcu nie ma zajęć! Oficjalnie zajęcia rozpoczną się od września! Życzymy udanych wakacji, słonecznej pogody i do zobaczenia we wrześniu 🙂 

Półkolonie w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie dla dzieci w wieku 7-10 lat

Ruszyły zapisy na półkolonie dla dzieci w wieku 7-10 lat „Kreatywnie na Ołtaszynie” w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie przy ul. Pszczelarskiej 7! 🙂 TERMINY TURNUSÓW: I TURNUS 15.07-19.07 godz. 10:00-14:00 II TURNUS 26.08-30.08 godz. 10:00-14:00 Cena 130 zł/TURNUS* zapewniamy napoje dla dzieci Planujemy zajęcia rozwijające kreatywność. Będą to różnego rodzaju zajęcia plastyczne; ruchowe; teatralne np…. (czytaj dalej)

Spektakl Teatru Młodzieżowego

Co nam przeszkadza być szczęśliwymi? – to motyw przewodni spektaklu w wykonaniu Teatru Młodzieżowego pod kierunkiem Bogdana Michalewskiego, który 30 czerwca o godz. 20:00, odbył się w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie ze Sceną Teatru Na Bruku z siedzibą przy ul. Pszczelarskiej 7. Spektakl ukazuje trudności, z jakimi boryka się współczesna młodzież. Poszukiwanie własnej tożsamości, odrzucenie,… (czytaj dalej)

Spektakl Teatru ze Społecznością

22 czerwca 2019 r. odbyła się PREMIERA spektaklu pt.: „Co nam przeszkadza angażować się w życie lokalnej społeczności?, na deskach Sceny Teatru Na Bruku w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie. Spektakl przygotowany był przez grupę międzypokoleniową – młodzież, dorosłych oraz seniorów – z Teatru Ze Społecznością. Grupę warsztatowiczów tworzą sami mieszkańcy Ołtaszyna i okolic pod kierunkiem artystycznym… (czytaj dalej)

Spektakl „Skarb”

21 czerwca 2019 r. godz. 19:00 odbył się pokaz powarsztatowy pt.:”Skarb”, w wykonaniu grupy dziecięcej 10-14 lat, uczestniczącej w warsztatach teatralnych prowadzonych przez Bogdana Michalewskiego. Fot. @justynaprusphotography Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook’owej : www.facebook.com/osrodekkulturynaoltaszynie

Spektakl „W salonie gier”

18.06.2019 r. na deskach „Sceny Teatru Na Bruku” w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie odbył się pokaz pt.: „W salonie gier” w wykonaniu najmłodszych uczestniczek sekcji teatralnej (7-10 lat), pod kierunkiem dr Izabeli Cześniewicz. 🙂

Zaproszenie na spektakle

Teatr Na Bruku, Ośrodek Kultury na Ołtaszynie wraz z Centrum Aktywności Lokalnej oraz Stowarzyszenie „Artyści Na Bruku” zapraszają na wyjątkowe spektakle, w których aktorami są sami mieszkańcy Osiedla Ołtaszyn i okolic!To wielkie artystyczne przedsięwzięcie mieszkańców Wrocławia, którzy uczestnicząc w warsztatach teatralnych pod kierunkiem Bogdana Michalewskiego przygotowali następujące spektakle: 22 czerwca 2019 r. godz. 19:00 spektakl pt.:… (czytaj dalej)

„Festyn rodzinny – powitanie lata na Ołtaszynie” w ramach Święta Wrocławia 2019

Nie zabrakło uśmiechniętych i roześmianych dziecięcych buzi 🙂 a to wszystko za sprawą „Festynu Rodzinnego – powitanie lata na Ołtaszynie” w ramach Święta Wrocławia 2019, zorganizowanego przez nas wspólnie z Radą Osiedla Ołtaszyn, który 15 czerwca odbył się na boisku sportowym przy ul. Strachowskiego 53! Na przybyłych czekał ogrom atrakcji m.in. show w wykonaniu Klauna… (czytaj dalej)

Spektakl „Zabawa” S. Mrożka

25 maja 2019 roku, na deskach Ośrodka Kultury ze „Sceną Teatru na Bruku”, mieliśmy okazję po raz kolejny zobaczyć spektakl „Zabawa” na podstawie sztuki Sławomira Mrożka, w wykonaniu „Teatru Na Bruku” Ta „czarna komedia” to mrożkowski „teatr absurdu”, w którym pobrzmiewają tony „Wesela” S. Wyspiańskiego. Teatr Na BrukuFot. Justyna Prus Photography