Aktualności

Uwaga ważna informacja!

Zajęcia sensoryczno-edukacyjne z Panią Dorotą z Bawim – Bawim zostają przeniesione z wtorku na ŚRODĘ! – 14:30-15:15 Misie Bawisie zajęcia dla dzieci 0-4 latka – 15:30-16:15 Taneczne zajęcia dla dzieci 4-7 lat bez opiekunów (również z elementem brudnym) Zapraszamy! 🙂

Informacja

Szanowni Państwo, Informujemy, że szata graficzna strony www.teatrnabruku.pl jest obecnie w przebudowie. W związku z tym informacje o działalności Teatru Na Bruku oraz Stowarzyszenia „Artyści Na Bruku” mogą być niekompletne. Bardzo prosimy Państwa o wyrozumiałość. W razie zainteresowania aktualną ofertą, prosimy o kontakt e-mailowy na teatrnabruku@gmail.com. Pozdrawiamy, Zespół Teatru Na Bruku oraz Stowarzyszenia „Artyści Na… (czytaj dalej)

Artykuł Gazety Sąsiedzkiej o spektaklu Teatru ze Społecznością

Zachęcamy do lektury artykułu, pochodzącego z Gazety Sąsiedzkiej, dotyczącego m.in. relacji ze spektaklu pt. „Co nam przeszkadza angażować się w życie lokalnej społeczności?”, w wykonaniu grupy międzypokoleniowej Teatru Ze Społecznością. Spektakl miał swoją PREMIERĘ 22 czerwca w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie ze Sceną Teatru Na Bruku, przy ulicy Pszczelarskiej 7 🙂

Zapisy na zajęcia w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie ze Sceną „Teatru Na Bruku”

Szanowni Państwo! Jeśli chcecie Państwo od września dołączyć na warsztaty organizowane w naszym Ośrodku Kultury, prosimy o wcześniejsze wypełnienie „ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA”. Dokument możecie Państwo pobrać poniżej, wypełnić i dostarczyć do Nas 🙂 Możecie również odwiedzić nas osobiście i wypełnić zgłoszenie na miejscu. Biuro Ośrodka Kultury na Ołtaszynie ze „Sceną Teatru Na Bruku” przy ul. Pszczelarskiej… (czytaj dalej)

Ważna informacja!

Drodzy Państwo! 🙂 W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi zajęć z akrobatyki dla dzieci, śpieszymy poinformować Państwa, iż w lipcu nie ma zajęć! Oficjalnie zajęcia rozpoczną się od września! Życzymy udanych wakacji, słonecznej pogody i do zobaczenia we wrześniu 🙂 

Półkolonie w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie dla dzieci w wieku 7-10 lat

Ruszyły zapisy na półkolonie dla dzieci w wieku 7-10 lat „Kreatywnie na Ołtaszynie” w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie przy ul. Pszczelarskiej 7! 🙂 TERMINY TURNUSÓW: I TURNUS 15.07-19.07 godz. 10:00-14:00 II TURNUS 26.08-30.08 godz. 10:00-14:00 Cena 130 zł/TURNUS* zapewniamy napoje dla dzieci Planujemy zajęcia rozwijające kreatywność. Będą to różnego rodzaju zajęcia plastyczne; ruchowe; teatralne np…. (czytaj dalej)

Spektakl Teatru Młodzieżowego

Co nam przeszkadza być szczęśliwymi? – to motyw przewodni spektaklu w wykonaniu Teatru Młodzieżowego pod kierunkiem Bogdana Michalewskiego, który 30 czerwca o godz. 20:00, odbył się w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie ze Sceną Teatru Na Bruku z siedzibą przy ul. Pszczelarskiej 7. Spektakl ukazuje trudności, z jakimi boryka się współczesna młodzież. Poszukiwanie własnej tożsamości, odrzucenie,… (czytaj dalej)

Spektakl Teatru ze Społecznością

22 czerwca 2019 r. odbyła się PREMIERA spektaklu pt.: „Co nam przeszkadza angażować się w życie lokalnej społeczności?, na deskach Sceny Teatru Na Bruku w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie. Spektakl przygotowany był przez grupę międzypokoleniową – młodzież, dorosłych oraz seniorów – z Teatru Ze Społecznością. Grupę warsztatowiczów tworzą sami mieszkańcy Ołtaszyna i okolic pod kierunkiem artystycznym… (czytaj dalej)

Spektakl „Skarb”

21 czerwca 2019 r. godz. 19:00 odbył się pokaz powarsztatowy pt.:”Skarb”, w wykonaniu grupy dziecięcej 10-14 lat, uczestniczącej w warsztatach teatralnych prowadzonych przez Bogdana Michalewskiego. Fot. @justynaprusphotography Więcej zdjęć na naszej stronie Facebook’owej : www.facebook.com/osrodekkulturynaoltaszynie

Spektakl „W salonie gier”

18.06.2019 r. na deskach „Sceny Teatru Na Bruku” w Ośrodku Kultury na Ołtaszynie odbył się pokaz pt.: „W salonie gier” w wykonaniu najmłodszych uczestniczek sekcji teatralnej (7-10 lat), pod kierunkiem dr Izabeli Cześniewicz. 🙂

Zaproszenie na spektakle

Teatr Na Bruku, Ośrodek Kultury na Ołtaszynie wraz z Centrum Aktywności Lokalnej oraz Stowarzyszenie „Artyści Na Bruku” zapraszają na wyjątkowe spektakle, w których aktorami są sami mieszkańcy Osiedla Ołtaszyn i okolic!To wielkie artystyczne przedsięwzięcie mieszkańców Wrocławia, którzy uczestnicząc w warsztatach teatralnych pod kierunkiem Bogdana Michalewskiego przygotowali następujące spektakle: 22 czerwca 2019 r. godz. 19:00 spektakl pt.:… (czytaj dalej)

„Festyn rodzinny – powitanie lata na Ołtaszynie” w ramach Święta Wrocławia 2019

Nie zabrakło uśmiechniętych i roześmianych dziecięcych buzi 🙂 a to wszystko za sprawą „Festynu Rodzinnego – powitanie lata na Ołtaszynie” w ramach Święta Wrocławia 2019, zorganizowanego przez nas wspólnie z Radą Osiedla Ołtaszyn, który 15 czerwca odbył się na boisku sportowym przy ul. Strachowskiego 53! Na przybyłych czekał ogrom atrakcji m.in. show w wykonaniu Klauna… (czytaj dalej)

Spektakl „Zabawa” S. Mrożka

25 maja 2019 roku, na deskach Ośrodka Kultury ze „Sceną Teatru na Bruku”, mieliśmy okazję po raz kolejny zobaczyć spektakl „Zabawa” na podstawie sztuki Sławomira Mrożka, w wykonaniu „Teatru Na Bruku”🎭 Ta „czarna komedia” to mrożkowski „teatr absurdu”, w którym pobrzmiewają tony „Wesela” S. Wyspiańskiego. Teatr Na BrukuFot. Justyna Prus Photography

Uroczyste Otwarcie „Sceny Teatru Na Bruku”, Centrum Aktywności Lokalnej na Ołtaszynie

CO: Uroczyste Otwarcie „Sceny Teatru Na Bruku”, Centrum Aktywności Lokalnej (Ośrodka Kultury) na Ołtaszynie GDZIE: Ołtaszyn, Pszczelarska 7 W-w KIEDY: 6.10.2018 g. 13-18 Dzieci, 18:00 „Dorośli” KTO: Organizator Stowarzyszenie „Artyści Na Bruku” Partner Strefa Kultury Wrocław Podczas imprezy: 13-17:45 -WIELKIE TEATRALNE MALOWANIE – Zabawy i Animacje z Dziećmi (malowanie na wielkich płótnach wymarzonych zajęć w… (czytaj dalej)

Spektakl „Fotograf” 02.09. godz.18 Elbląg – Zapraszamy

Co:       Spektakl „Fotograf” (komedia niemego kina) Gdzie:   Plac obok katedry pw. Św. Mikołaja, Elbląg Kiedy:  02.09. godz.18   Przedstawienie w konwencji niemego kina. Atelier fotograficzne w stylu retro i jego fotograf  czytający w myślach widzów – klientów, by spełnić ich wszystkie życzenia, kimkolwiek są (kobietą, mężczyzną, dzieckiem). Wszystko się może zdarzyć –… (czytaj dalej)

Letnie Warsztaty dla Dzieci na Ołtaszynie

Co: Letnie warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku szkolnym. Gdzie: ul. Pszczelarska 7; Wrocław – Ołtaszyn Kiedy: I turnus 9.07 – 13.07 godz. 10.00 – 14.00           II turnus 6.08 -.10.08 godz. 10.00 – 14.00 Warsztaty dzięki dofinansowaniu Gminy Wrocław są bezpłatne. PROGRAM: Głowa – Serce – Ręce – Warsztaty Artystyczne (3 X H Had,… (czytaj dalej)

Obchody Święta Wrocławia – Festyn na Ołtaszynie.

Co: Festyn Rodzinny Gdzie: Ołtaszyn, skwer naprzeciwko kościoła, przy Biedronce ( skrzyżowanie Pszczelarskiej, Parafialnej i Strachowskiego) Kiedy: 17.06.2018. (niedziela) godz. 11.45 –  15. Z okazji obchodów Święta Wrocławia zapraszamy Państwa serdecznie na festyn rodzinny. W programie: –Stragan z balonikami i różnymi gadżetami,  – Stoisko informacyjne: Ośrodek Kultury + letnie warsztaty,  – Stoisko  plastyczne (malowanie toreb,… (czytaj dalej)

Bezpłatne Warsztaty Teatralne na Ołtaszynie

Co: Warsztaty Teatralne „Mieszkam na Ołtaszynie”  Dla Kogo, Gdzie i Kiedy: – Dzieci Przedszkolne ul. Kurpiów 28 W-w; Poniedz. g 14 i 15 – Młodzież i Dorośli (w tym Seniorzy) ul Pszczelarska 7 (2 piętro pok. 17) Poniedz. g 17:00 Kto: Artyści, Pedagodzy: Teatr i Stowarzyszenie „Artyści Na Bruku” Dofinansowanie: Gmina Wrocław WSTĘP WOLNY Zapraszamy… (czytaj dalej)