Lucky Man

Lucky Man
Wielki Konkurs:

“I ty możesz mieć wszystko co najlepsze – wystarczy wziąć udział w grze !”

Wielka Wygrana to spełnienie marzeń: luksusowe rezydencje, limuzyny, piękne, gorące kobiety z egzotycznych wysp gotowe na wszystko …

Zwycięzca Wielkiego Konkursu – tytułowy szczęściarz – będzie mógł rzucić się w wir szalonej niepohamowanej konsumpcji, bez umiaru zachłysnąć się zdobytą wielką fortuną i mnogością rzeczy, które nagle staną się dostępne, na wyciągnięcie ręki.

“Mamy radę na wszystkie twoje dolegliwości i kłopoty – to takie proste, wystarczy wziąć udział w grze!

Przyjdź i weź udział także w happeningach, spektaklu Teatru Na Bruku: „Lucky Man”

Nocne, plenerowe przedstawienie w konwencji niemego kina w żartobliwy sposób komentuje otaczający nas świat, pokazując w krzywym zwierciadle nasze przywary i nałogi.

Szereg atrakcji: galeria postaci nie z tej ziemi, zaskakujące zmiany miejsc akcji (np. w zaświatach), udział widzów w przedstawieniu, etc.

Rozmach inscenizacyjny, bogata scenografia i mnogość użytych środków (maszynerii teatralnej, gadżetów i efektów specjalnych) stanowią o widowiskowości teatralnego przekazu.

Scenariusz i reżyseria: Bogdan Michalewski

Konsultacje: Marek Oliwa

Scenografiia: Olga Czornomas, Wiesław Drzewiecki, Magdalena Fulińska, Michał Hrysulidis, Bożena Izdebska, Małgorzata Kraszewska, Małgorzata, Jerzy Modrzyńscy, Bronisław Trytko, Krzysztof Urbański

Dwie wersje: plenerowa, sceniczna (przestrzenie niekonwencjonalne, tradycyjna scena)

Komentarze są wyłączone.