„Teatralne Konfrontacje – Warsztaty Międzypokoleniowe”

2 marca 2017 (czwartek) o godz. 16.30 w auli I LO na ul. Poniatowskiego 9 rusza nowy cykl bezpłatnych warsztatów teatralnych w ramach projektu „Teatralne Konfrontacje – Warsztaty Międzypokoleniowe”. Zachęcamy do udziału w zajęciach młodzież – od 15 roku życia oraz osoby dorosłe – bez ograniczeń wiekowych. Zajęcia odbywać się będą w  czwartki w godz. 16.30 do 20.30 w auli budynku I Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu przy ul. Poniatowskiego 9. Ilość miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny ponieważ projekt został dofinansowany przez Gminę Wrocław.I edycja warsztatów potrwa do połowy maja 2017. Wrocław ESK 2016
Jeżeli chcesz spędzić twórczo czas, dobrze się bawić, zdobyć nowe umiejętności interpersonalne, nauczyć się autoprezentacji, improwizacji, poznać lepiej możliwości własnego ciała i umysłu – przyjdź na pierwsze zajęcia. Proponujemy różnorodność zajęć – od podstaw warsztatu aktorskiego po trening relaksacyjny.

Zajęcia poprowadzą: doświadczony pedagog teatralny, aktor i reżyser Bogdan Michalewski oraz trener personalny Justyna Piotrowska-Gierok.

Więcej informacji pod telefonami: 71 329-16-46, 603-865-659

e-mail: info@teatrnabruku.pl

Komentarze są wyłączone.