Kolęda na Ołtaszynie – Bezpłatne Warsztaty

Warsztaty Ołtaszyn 20.11.201720 listopada 2017 (poniedziałek) o godz. 15.00 na Ołtaszynie rusza nowy cykl bezpłatnych warsztatów teatralnych od kilku lat prowadzonych przez Teatr Na Bruku.

Warsztaty będą realizowane w ramach projektu „Kolęda na Ołtaszynie”. Zachęcamy do udziału dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe – bez ograniczeń wiekowych. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki: dla dzieci w godz. 15.00 do 17.00 w Bibliotece przy Szkole Podstawowej nr 34 ul. Gałczyńskiego 8 a dla młodzieży 15+ i dorosłych w godz. 17.30-19.30 na 2 piętrze budynku, w którym powstaje Ośrodek Kultury i Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Pszczelarskiej 7.

Udział w warsztatach jest bezpłatny ponieważ projekt został sfinansowany przez Gminę Wrocław. wrocław_logo-rbg

 

 

 

 

Edycja warsztatów potrwa do połowy grudnia i zakończy się tytułową „Kolędą na Ołtaszynie” czyli występem artystycznym z udziałem warsztatowiczów oraz profesjonalnych aktorów. Jeżeli chcesz spędzić twórczo czas, dobrze się bawić, zdobyć nowe umiejętności interpersonalne, nauczyć się autoprezentacji, improwizacji, poznać lepiej możliwości własnego ciała i umysłu – przyjdź na pierwsze zajęcia. Proponujemy różnorodność zajęć – od zabawy do podstaw warsztatu aktorskiego.
Zajęcia poprowadzi: doświadczony pedagog teatralny, aktor i reżyser Bogdan Michalewski.
img_4834Ołtaszyn- dzieciDSCF7070 (Kopiowanie)

Komentarze są wyłączone.